Ски карти

Оценете ја понудата
(2 гласови)

 

СКИ КАРТИ-БАНСКО 2018/2019

 

Ски услуги

Возрасни

Деца од 07- 11.99 год.

3

дена

6

дена

3

дена

6

дена

Ски карта+скии,штеки и кондури

126

218

78

132

Ски карта + скии и штеки

112

189

64

113

Ски карта + часови по скијање(во група) 4 часа на ден

129

242

83

147

Ски карта + часови по скијање(во група) 2 часа на ден

124

201

/

/

Комплет ски пакет: (скии,штеки,кондури ски карта,часови по скијање 4 часа на ден)

132

255

96

151

Комплет сноуборд пакет:(сноуборд,кондури,ски карта,часови по сноуборд 3 дена х 2 часа  на ден)

188

279

/

/

Ски карта + сноуборд +  кондури

159

263

/

/

Ски карта + сноуборд

125

212

/

/

mod_vvisit_counterВкупно вчера234
mod_vvisit_counterВкупно посети1134854

Main Menu