с.Бања

х.Springs Medical SPA  4*

Цените се дадени по лице,на ден во двокреветна соба,на база на H.B(полупансион)

 

 

 

 

Нед-Чет

Пет-Саб

Нед-Чет

Пет-Саб

Нед-Чет

Пет-Саб

Double Comfort (2+0)

 

Double Executive

(2+1)

 

Studio Alpine

(2+2)

 

Junior Suite

(2+2)

 

Во цените е вклучено користење на: внатрешни и надворешни инерални базени, турски хамам, парна бања, солена соба, финска сауна, био сауна,ледена фонтана,тепидариум, лакониум

Дете 0-5.99 години на редовно легло – Бесплатно *Дете 0-5.99 години на дополнително легло – Бесплатно

Дете 6-11.99 години на редовно легло – 25% попуст од цената на возрасен

Дете 6-11.99 години на прво дополнително легло – 30 еур

Дете 6-11.99 години на второ дополнително легло – 20 еур *Возрасен/Дете 12+ години на прво допол.легло– 39 еур

*Возрасен/Дете 12+ години на второ дополнително легло – 30 еур

Пакет 1 – 15% попуст за резервирани минимум 5 и повеќе ноќевања

Пакет 2 – 10% попуст за минимум престој од 3-4 ноќевања

Пакетите не се валидни за престој во периодот

(за време на националните празници)

 

 

 

mod_vvisit_counterВкупно вчера223
mod_vvisit_counterВкупно посети631126

Main Menu